حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سرور HPE ProLiant DL360 Gen11 4LFF

✅فرم فاکتور : 1 یونیت

✅چیپست :  Intel C741

✅حداکثر تعداد قابل پردازش : 8 تا 60 هسته

✅دارای 32 اسلات حافظه رم ECC REG DDR5

✅تعداد کانال رم : 8

✅ظرفیت رم : 8 ترابایت

✅بهره مندی از HPE DDR5 Smart Memory

✅نوع پاورساپلای : 1x HPE 800W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit

✅تعداد فن : 7 عدد

✅نسخه iLO6

    گارانتی دارد

تماس بگیرید

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
امکان عودت وجه
نقد و بررسی اجمالی

سرور HPE ProLiant DL360 Gen11 4LFF: راهنمای جامع برای متخصصان IT

سرور HPE ProLiant DL360 Gen11 4LFF یکی از قدرتمندترین و انعطاف‌پذیرترین سرورهای موجود در بازار است که برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد کسب‌وکارهای مدرن طراحی شده است. این سرور hp با بهره‌گیری از آخرین فناوری‌های پردازنده، حافظه و ذخیره‌سازی، عملکرد فوق‌العاده‌ای را در اجرای برنامه‌های کاربردی پیچیده و پردازش حجم بالای داده ارائه می‌دهد.

دانلود کاتالوگ اصلی محصول
                                 دانلود کاتالوگ اصلی محصول

مشخصات فنی سرور HPE ProLiant DL360 Gen11 4LFF

  • پردازنده: پشتیبانی از نسل چهارم و پنجم پردازنده‌های Intel Xeon Scalable با حداکثر 64 هسته
  • حافظه: پشتیبانی از حافظه DDR5 با ظرفیت بالا و سرعت انتقال داده بسیار بالا
  • ذخیره‌سازی: پشتیبانی از درایوهای LFF با ظرفیت بالا و رابط‌های مختلف
  • شبکه: پشتیبانی از کارت‌های شبکه با سرعت بالا و قابلیت‌های پیشرفته
  • پیکربندی: قابلیت پیکربندی انعطاف‌پذیر برای پاسخگویی به نیازهای مختلف
  • مدیریت: ابزارهای قدرتمند برای مدیریت و نظارت بر عملکرد سرور

خرید سرور HPE Proliant DL360 Gen11 4LFF | قیمت سرور اچ پی

کاربردهای DL360 Gen11 4LFF

  • مرکز داده: این سرور hp برای استفاده در مراکز داده بزرگ و کوچک مناسب است و می‌تواند برای اجرای انواع مختلف برنامه‌های کاربردی، از جمله پایگاه داده، مجازی‌سازی، و پردازش ابری مورد استفاده قرار گیرد.
  • محیط‌های مجازی‌سازی: این دستگاه برای اجرای محیط‌های مجازی‌سازی با تعداد زیاد ماشین‌های مجازی بسیار مناسب است.
  • محیط‌های HPC: این سرور hp برای اجرای برنامه‌های کاربردی با کارایی بالا، مانند شبیه‌سازی‌های علمی و مهندسی، بسیار مناسب است.
  • محیط‌های بزرگ داده: این سرور اچ پی برای پردازش حجم بالای داده و تحلیل داده‌های بزرگ بسیار مناسب است.

برای استعلام قیمت سرور HP و دریافت مشاوره تخصصی، با مشاوران ما تماس (02191003330) بگیرید.

مقایسه با سایر محصولات

سرور اچ پی مدل HPE ProLiant DL360 Gen11 4LFF در مقایسه با سایر محصولات مشابه در بازار، از نظر عملکرد، قابلیت اطمینان و انعطاف‌پذیری برتری قابل توجهی دارد.

راهکارهایی برای انتخاب و پیکربندی بهینه

برای انتخاب و پیکربندی بهینه این سرور hp، باید به موارد زیر توجه کنید:

  • نیازهای کسب‌وکار: ابتدا باید نیازهای کسب‌وکار خود را به دقت شناسایی کنید و بر اساس آن، مشخصات فنی سرور را انتخاب کنید.
  • بودجه: بودجه در نظر گرفته شده برای خرید سرور، یکی از مهم‌ترین عوامل در انتخاب مدل و پیکربندی آن است.
  • پشتیبانی: پشتیبانی فنی ارائه شده توسط فروشنده، یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب سرور است.

فن‌های سرور HPE ProLiant DL360 G11: خنک‌کننده‌های قدرتمند برای عملکرد پایدار

HPE ProLiant DL360 G11 مجهز به سیستم خنک‌کننده پیشرفته‌ای است که از عملکرد پایدار و بهینه سرور hp اطمینان حاصل می‌کند. این سیستم خنک‌کننده شامل فن‌های قدرتمند و هوشمند است که به طور مداوم دمای اجزای داخلی سرور را کنترل می‌کنند.

انواع فن‌های سرور:

  1. فن‌های استاندارد:

    • کیت فن یک پردازنده: برای سرورهایی با یک پردازنده طراحی شده است.
    • کیت فن دو پردازنده: برای سرورهایی با دو پردازنده طراحی شده است.
  2. فن‌های Dual Rotor Hot Plug:

    • کیت فن 5 تایی: برای پردازنده‌هایی با مصرف انرژی کمتر از 185 وات مناسب است.
    • کیت فن 7 تایی: برای پردازنده‌هایی با مصرف انرژی بین 186 تا 270 وات مناسب است.
  3. سیستم خنک‌کننده مایع:

    • برای پردازنده‌هایی با مصرف انرژی بیش از 271 وات مناسب است.
    • از مایع برای خنک کردن پردازنده‌ها استفاده می‌کند.

مزایای استفاده از پردازنده‌های نسل چهارم Intel Xeon Scalable:

  • افزایش عملکرد: این پردازنده‌ها نسبت به نسل‌های قبلی، عملکرد بسیار بهتری دارند.
  • کاهش مصرف انرژی: با مصرف انرژی کمتر، هزینه‌های عملیاتی کاهش می‌یابد.
  • افزایش قابلیت اطمینان: این پردازنده‌ها با ویژگی‌های امنیتی پیشرفته، از داده‌های شما محافظت می‌کنند.
  • پشتیبانی از فناوری‌های جدید: این پردازنده‌ها از فناوری‌های جدید مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و اینترنت اشیا پشتیبانی می‌کنند.

در کل، سرور HPE ProLiant DL360 G11 با پشتیبانی از پردازنده‌های نسل چهارم Intel Xeon Scalable، یک پلتفرم بسیار قدرتمند و قابل اعتماد برای کاربردهای مختلف است.

رایزرها

رایزر کارت‌ یکی از قطعات سرور hp محسوب می‌شود که استفاده از آن می‌تواند اسلات‌های بیش‌تری در مادربرد در اختیار ما قرار دهد که در زمان نیاز، بتوان کارت گرافیک یا شبکه اضافه کرد.

رایزر کارت‌ها که وظیفه‌ی اصلی انتقال سیگنال بین کارت‌هایی که روی آن نصب شده و مادربرد را بر عهده دارند، توسط شرکت اچ پی تولید شده‌اند . این رایزر کارت‌ها از یک برد الکترونیک تشکیل شده‌اند که این برد شامل چند آی سی، مقاومت، خازن و تعدادی اسلات (PCIe) به همراه کابل برق و کابل USB است . تفاوت رایزر کارت‌ها در تعداد اسلات‌ها، خارن‌ها و سوکت برق آن‌ها است.

مشخصات زیر با رایزر اولیه پروانه ای که با شاسی CTO عرضه می‌شود مطابقت دارد.

  • PCIe 5.0 x16 x16 CPU1
  • PCIe 5.0 x16 x16 CPU 1

رایزر ثانویه:

  • PCIe 5.0 x16 x16 CPU2

رید کنترلر Smart Array

RAID کنترلرهای ضروری (پایه)

HPE Smart Array E208e-p SR Gen10 Controller

Performance RAID Controllers

  • HPE MR216i-p Gen11 x16 Lanes without Cache PCI SPDM Plug-in Storage Controller
  • HPE MR216i-o Gen11 x16 Lanes without Cache OCP SPDM Storage Controller
  • HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller
  • HPE MR416i-o Gen11 x16 Lanes 8GB Cache OCP SPDM Storage Controller
  • HPE MR416i-p Gen11 x16 Lanes 8GB Cache PCI SPDM Plug-in Storage Controller
  • HPE SR932i-p Gen11 x32 Lanes 8GB Wide Cache PCI SPDM Plug-in Storage Controller1,2

سرور HPE ProLiant DL360 Gen11 4LFF یک انتخاب بسیار مناسب برای کسب‌وکارهایی است که به دنبال یک سرور قدرتمند، انعطاف‌پذیر و قابل اعتماد هستند. این سرور hp با ویژگی‌ها و مزایای فراوان خود، می‌تواند به شما در دستیابی به اهداف کسب‌وکار کمک کند.


اگر قصد خرید سرور اچ پی را دارید، توصیه می‌شود با کارشناسان فروشگاه تجهیزات شبکه و آی تی اندمود مشورت کنید تا بهترین پیکربندی را برای نیازهای خود انتخاب کنید. برای بررسی مدل های دیگر این محصول نیز می‌توانید مشخصات سرور HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus را در فروشگاه اندمود مشاهده کنید.


خرید سرور اچ پی

مشخصات کلی
سایر مشخصات
برند

HPE

ابعاد

75.31 × 43.46 × 4.29 سانتیمتر

مدل سرور

DL360

نسل سرور

G11

نوع سرور

رک مونت

پردازنده های سازگار

4th Generation Intel Xeon Platinum
Intel Xeon Platinum 8480+ 2.0GHz 56-core 350W Processor P49607-B21
Intel Xeon Platinum 8470Q 2.1GHz 52-core 350W Processor P49609-B21
Intel Xeon Platinum 8470 2.0GHz 52-core 350W Processor P49606-B21
Intel Xeon Platinum 8470N 1.7GHz 52-core 300W Processor P49649-B21
Intel Xeon Platinum 8468V 2.4GHz 48-core 330W Processor P49631-B21
Intel Xeon Platinum 8468 2.1GHz 48-core 350W Processor P49605-B21
Intel Xeon Platinum 8458P 2.7GHz 44-core 350W Processor P49632-B21
Intel Xeon Platinum 8460Y+ 2.0GHz 40-core 300W Processor P49604-B21
Intel Xeon Platinum 8452Y 2.0GHz 36-core 300W Processor P49616-B21
4th Generation Intel Xeon Gold
Intel Xeon Gold 6430 2.1GHz 32-core 270W Processor P49614-B21
Intel Xeon Gold 6454S 2.2GHz 32-core 270W Processor P49654-B21
Intel Xeon Gold 6414U 2.0GHz 32-core 250W Processor P49619-B21

حداکثر تعداد هسته قابل پردازش

8 تا 60 هسته

چیپست

Intel C741

نوع حافظه رم

HPE DDR5 SmartMemory

تعداد اسلات رم

32 اسلات

تعداد کانال رم

8 کانال

ظرفیت نهایی رم

8TB

کارت شبکه

Video modes up to 1920 x 1200 @ 60 Hz (32 bpp)

کارت توسعه

رایزر اولیه:
PCI 5.0 x16 , x16,
رایزر ثانویه
PCI 5.0 x16 , x16

RAID کنترلر

HPE Smart Array E208e-p SR Gen10 Controller
HPE MR216i-o Gen11 x16 Lanes without Cache OCP SPDM Storage Controller
HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller
HPE MR416i-o Gen11 x16 Lanes 8GB Cache OCP SPDM Storage Controller
HPE MR416i-p Gen11 x16 Lanes 8GB Cache PCI SPDM Plug-in Storage Controller
HPE SR932i-p Gen11 x32 Lanes 8GB Wide Cache PCI SPDM Plug-in Storage Controller1,2
HPE MR216i-p Gen11 x16 Lanes without Cache PCI SPDM Plug-in Storage Controller

نوع هارد قابل پشتیبانی

Hot Plug SFF SAS HDD
Hot Plug SFF SATA HDD
Hot Plug SFF SAS SSD
Hot Plug SFF SATA SSD
Hot Plug SFF U.3 NVMe PCIe SSD
Hot Plug LFF SAS HDD
Hot Plug LFF SATA HDD
Hot Plug LFF SAS SSD
Hot Plug LFF SATA SSD
NVMe M.2 SSD 960 GB

حداکثر ظرفیت هارد

Hot Plug SFF SAS HDD 24.0 TB 8+2x 2.4 TB (with optional 2 SFF cage on UMB)
Hot Plug SFF SATA HDD 20.0 TB 8+2x 2.0 TB (with optional 2 SFF cage on UMB)
Hot Plug SFF SAS SSD 15.3 TB 8+2x 15.36 TB (with optional 2 SFF cage on UMB)
Hot Plug SFF SATA SSD 76.8 TB 8+2x 7.68 TB (with optional 2 SFF cage on UMB)
Hot Plug SFF U.3 NVMe PCIe SSD 153.6 TB 8+2x 15.36 TB (with optional 2 SFF cage on UMB)
Hot Plug LFF SAS HDD 80.0 TB 4x 20 TB
Hot Plug LFF SATA HDD 80.0 TB 4x 20 TB
Hot Plug LFF SAS SSD 30.72 TB 4x 7.68 TB
Hot Plug LFF SATA SSD 3.84 TB 4x 960 GB
NVMe M.2 SSD 960 GB

منبع تغذیه

HPE 800W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit P38995-B21
HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit P03178-B21
HPE 1600W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit P38997-B21

تعداد فن

7 فن

درگاه ها

Serial
VGA
LAN
iLO
USB 3.2
USB 2.0

سیستم عامل های قابل پشتیبانی

Windows Server 2019 (L TSC): Standard (S), Datacenter (D), Hyper-V (H), Essentials (E)
Windows Server 2022 (L TSC): Standard (S), Datacenter (D), Essentials (E)
VMware ESXi 7.0 U3 P06 (minimum)
VMware ESXi 8.0 EP1 (minimum)
Red Hat Enterprise Linux (RHEL) (64 bit, includes KVM): 8.6 rebuild
Red Hat Enterprise Linux (RHEL) (64 bit, includes KVM): 9.0 rebuid
SUSE Linux Enterprise Server (SLES) (64 bit, includes KVM & Xen): 15 SP4
Ubuntu minimum* Certification: 22.04
Oracle Linux: 9.0 (UEK 7)
Citrix Hypervisor: 8.2 + HWE patch (minimum)

کارت گرافیک های قابل نصب

Nvidia A2 (R9H23C)
NvidiaLL4 (S0K9C)

نسخه iLO

iLO6

گارانتی

دارد

دیدگاه کاربران
نقد و بررسی‌ها0
  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

5
4
3
2
1
0.0

بر اساس 0 دیدگاه

نظر خود را در مورد این محصول بنویسید ... افزودن دیدگاه
پرسش و پاسخ
  • فرق مدل 4LFF با مدل‌های دیگه چیه؟
    5 مرداد 1404
    • پاسخ
      توی مدل 4LFF می‌تونی درایوهای بزرگ‌تر نصب کنی که مناسب ذخیره‌سازی‌های حجیمه. فاطمه قاسمی
  • برق زیادی مصرف می‌کنه؟
    4 مرداد 1404
    • پاسخ
      نسبت به قدرتی که داره مصرف برقش بهینه‌ست. البته چون سرور قویه توی لود بالا مصرفشم بیشتر از مدل‌های معمولیه. فاطمه قاسمی
شما هم درباره این کالا پرسش ثبت کنید ثبت پرسش جدید
نقد و بررسی
افزودن به سبد خرید
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول