حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سرور HPE ProLiant DL360 Gen11 8SFF

🔶زیر یک یونیت رک، قدرت دو سوکت پردازنده را تجربه کنید

🔶پردازنده Intel Xeon نسل چهارم، تا 60 هسته برای بارهای سنگین

🔶32 اسلات DDR5 با ظرفیت تا 8 ترابایت، بدون محدودیت برای مجازی سازی

🔶هشت جایگاه SFF با پشتیبانی از هاردهای SAS، SATA و NVMe

🔶اسلات های PCIe 5.0 برای رشد سریع و بدون دردسر سرور

🔶مدیریت از راه دور و امنیت سخت افزاری با iLO 6

🔶سازگار با کارت گرافیک Nvidia A2 و L4 برای VDI و پردازش گرافیکی

1,988,000,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
امکان عودت وجه
نقد و بررسی اجمالی

سرور HPE ProLiant DL360 Gen11 8SFF؛ قدرت دو پردازنده و 8 ترابایت DDR5 در تنها یک یونیت رک

سرور HPE ProLiant DL360 Gen11 8SFF نسخه یک یونیتی از نسل یازدهم اچ پی است که هشت جایگاه هارد 2.5 اینچی در جلوی شاسی دارد. این مدل برای مجازی سازی، دیتابیس، سرویس های وب و زیرساخت ابری طراحی شده است. از یک یا دو پردازنده Intel Xeon Scalable، حافظه DDR5 تا 8 ترابایت و پورت های PCIe 5.0 پشتیبانی میکند و مدیریت آن با iLO 6 انجام میشود. اگر دنبال قیمت سرور اچ پی با تراکم بالا در رک هستید، این مدل با اشغال تنها یک یونیت، توان یک سرور دو سوکتی را در اختیار شما میگذارد. موجودی این سرور آماده است و کانفیگ آن را طبق نیاز پروژه شما میبندیم.

مشخصات فنی سرور DL360 Gen11 8SFF

ویژگی مشخصات
شاسی رک مونت 1U، هشت جایگاه SFF
پردازنده یک یا دو Intel Xeon Scalable نسل چهارم، از 8 تا 60 هسته
چیپست Intel C741
حافظه 32 اسلات DDR5 SmartMemory، 8 کانال، حداکثر 8 ترابایت
اسلات توسعه PCIe 5.0 x16، رایزر اولیه و رایزر ثانویه اختیاری
منبع تغذیه Flex Slot با گزینه های 800 وات، 1000 وات و 1600 وات
مدیریت iLO 6

مشخصات سرور HPE ProLiant DL360 Gen11 8SFF اورجینال

ویژگی ها و مزایای سرور HPE DL360 Gen11 8SFF

🟢 تراکم بالا در فضای کم: دو سوکت در یک یونیت

ویژگی: شاسی 1U با ابعاد حدود 75.31 × 43.46 × 4.29 سانتی متر و امکان نصب دو پردازنده.
مزیت برای شما: در دیتاسنتر یا کولوکیشن، هزینه اصلی را فضای رک تعیین میکند. با سرور dl360 g11 توان محاسباتی بیشتری را در هر یونیت میگیرید و برای یک زیرساخت چند سروره، تعداد رک کمتری اجاره میکنید.
مناسب برای: شرکت هایی که برای ظرفیت رک هزینه ماهانه میدهند.

🟢 پردازنده Intel Xeon نسل چهارم تا 60 هسته

ویژگی: پشتیبانی از Xeon Scalable نسل چهارم، از 8 تا 60 هسته در هر سوکت، با 80 لاین PCIe 5.0 برای هر پردازنده.
مزیت برای شما: میتوانید کانفیگ را از یک پردازنده اقتصادی شروع کنید و بعدا با افزودن پردازنده دوم ظرفیت را بالا ببرید. هسته بیشتر یعنی ماشین مجازی بیشتر روی یک سخت افزار.
نکته انتخاب: مدل پردازنده را بر اساس نوع نرم افزار انتخاب کنید. دیتابیس معمولا به فرکانس بالاتر و مجازی سازی به تعداد هسته بیشتر نیاز دارد.

🟢 حافظه DDR5 تا 8 ترابایت با 32 اسلات

ویژگی: 8 کانال حافظه برای هر پردازنده، 16 اسلات برای هر سوکت، سرعت تا 4800 مگاترنسفر بر ثانیه و قابلیت Advanced ECC.
مزیت برای شما: پهنای باند بالاتر نسبت به DDR4 و ظرفیت کافی برای دیتابیس های حافظه محور، VDI و میزبانی ده ها ماشین مجازی. ECC هم از خراب شدن داده بر اثر خطای حافظه جلوگیری میکند.
نکته انتخاب: برای بهترین عملکرد، ماژول های رم را متقارن در کانال ها نصب کنید.

🟢 هشت جایگاه SFF با گزینه های SAS، SATA و NVMe

ویژگی: هشت درایو 2.5 اینچی Hot Plug جلوی شاسی و کیج اختیاری دو درایوی. ظرفیت خام تا 24 ترابایت با SAS HDD و تا 153.6 ترابایت با NVMe U.3.
مزیت برای شما: میتوانید بر اساس بودجه، بین هارد SAS برای ظرفیت اقتصادی و SSD NVMe برای سرعت بسیار بالا یکی را انتخاب کنید. تعویض درایو هم بدون خاموش کردن سرور انجام میشود. برای خرید هارد سرور hp سازگار، نوع کنترلر را از ابتدا مشخص کنید.

🟢 پشتیبانی از رید کنترلرهای متنوع نسل یازدهم

ویژگی: سازگاری با HPE Smart Array E208e-p و کنترلرهای MR216i، MR408i، MR416i و SR932i با کش تا 8 گیگابایت.
مزیت برای شما: برای سناریوهای سبک، کنترلر بدون کش کافی است. برای دیتابیس و مجازی سازی سنگین، مدل های دارای کش و پهنای بیشتر انتخاب مناسب ترند. یعنی هزینه را فقط روی چیزی خرج میکنید که لازم دارید.

🟢 PCIe 5.0 و اسلات های OCP 3.0 برای توسعه

ویژگی: رایزر اولیه با اسلات x16 تمام ارتفاع و x16 کم ارتفاع، رایزر ثانویه اختیاری، و دو اسلات OCP 3.0.
مزیت برای شما: PCIe 5.0 تا دو برابر سریع تر از نسل چهار است و برای کارت شبکه پرسرعت، شتاب دهنده و ذخیره ساز NVMe فضای کافی میدهد. رایزر ثانویه فقط با پردازنده دوم فعال میشود، پس هنگام سفارش به آن توجه کنید.
سازگاری GPU: کارت های Nvidia A2 و L4 برای VDI و پردازش های گرافیکی سبک تا متوسط.

🟢 خنک سازی هوشمند و منبع تغذیه افزونه

ویژگی: فن های Dual Rotor با قابلیت Hot Plug. کیت 5 فنی برای پردازنده های زیر 185 وات، کیت 7 فنی برای 186 تا 270 وات و راهکار خنک کننده مایع برای بالاتر از 271 وات. پاور Flex Slot در توان 800، 1000 و 1600 وات.
مزیت برای شما: با خرابی یک فن، سرور به کار ادامه میدهد و پاور دوم از قطع سرویس جلوگیری میکند. هنگام انتخاب پردازنده پرمصرف، حتما کیت فن متناسب را هم سفارش دهید.

🟢 امنیت سخت افزاری از لایه Firmware

ویژگی: Silicon Root of Trust، پشتیبانی از Intel SGX در کانفیگ های سازگار و TPM.
مزیت برای شما: سرور هنگام بوت، اصالت Firmware را بررسی میکند. این موضوع برای سازمان هایی که داده حساس یا الزامات امنیتی دارند اهمیت زیادی دارد.

🟢 مدیریت از راه دور با iLO 6

ویژگی: iLO 6 به همراه HPE Compute Ops Management و HPE OneView.
مزیت برای شما: روشن و خاموش کردن، نصب سیستم عامل از راه دور، پایش دما و سلامت قطعات و عیب یابی بدون حضور در دیتاسنتر. برای مدیریت چند سرور، پنل متمرکز زمان نگهداری را کم میکند.

🟢 سازگاری گسترده با سیستم عامل ها

ویژگی: Windows Server 2019 و 2022، VMware ESXi 7 و 8، RHEL، SLES 15 SP4، Ubuntu 22.04، Oracle Linux و Citrix Hypervisor.
مزیت برای شما: هر پلتفرم مجازی سازی یا سیستم عامل رایج سازمانی روی آن اجرا میشود. نسخه دقیق را قبل از نصب با ماتریس سازگاری HPE تطبیق دهید.

کدام کاربران از این سرور بیشترین بهره را میبرند؟

  • شرکت هایی که مجازی سازی و VDI دارند
  • سازمان هایی که سرویس های وب، اپلیکیشن و کانتینر اجرا میکنند
  • کسب و کارهایی که سرور مناسب دیتابیس و کلاستر میخواهند
  • کسانی که فضای رک محدود دارند و رشد تدریجی را برنامه ریزی میکنند

چه زمانی گزینه بهتری وجود دارد؟

اگر به ظرفیت ذخیره سازی خیلی بیشتر، کارت های توسعه یا چند شتاب دهنده سنگین نیاز دارید، سرور HP ProLiant DL380 Gen11 با شاسی 2U فضای داخلی بیشتری در اختیار شما میگذارد. اگر تراکم در رک برای شما اولویت است، DL360 Gen11 انتخاب بهتری است.

کاربردهای کلیدی سرور HPE ProLiant DL360 Gen11 8SFF

  1. مجازی سازی سازمانی: با 32 اسلات DDR5 و تا 60 هسته در هر سوکت، میزبان مناسبی برای VMware ESXi، Hyper-V و KVM است و ده ها ماشین مجازی را روی یک سخت افزار اجرا میکند.
  2. زیرساخت دسکتاپ مجازی (VDI): با پشتیبانی از کارت های Nvidia A2 و L4، تجربه کاربری روان برای کارمندان راه دور و مراکز آموزشی فراهم میکند.
  3. دیتابیس و تراکنش های سنگین: ترکیب رم DDR5 پرسرعت، درایوهای NVMe و رید کنترلر دارای کش برای SQL Server، Oracle و PostgreSQL سرعت پاسخ بالایی میدهد.
  4. سرویس های وب و اپلیکیشن: برای میزبانی سایت های پرترافیک، فروشگاه های آنلاین و APIها که به پایداری و ارتقای تدریجی نیاز دارند، گزینه ای اقتصادی و قابل اتکاست.
  5. کانتینر و زیرساخت ابری هیبریدی: با پشتیبانی از Ubuntu، RHEL و SLES، برای اجرای Kubernetes و ساخت ابر خصوصی سازمانی مناسب است.
  6. تحلیل داده و پردازش های مهندسی: در کانفیگ های سازگار، برای تحلیل داده و برخی بارهای کاری EDA و CAD با پردازنده پرقدرت و حافظه زیاد کاربرد دارد.
  7. دیتاسنتر با فضای رک محدود: شاسی 1U به شرکت هایی که هزینه رک بالایی دارند کمک میکند توان محاسباتی بیشتری در فضای کمتر داشته باشند.

نکات مهم قبل از خرید سرور اچ پی DL360 G11

یک کانفیگ نادرست میتواند باعث هزینه اضافی، افت عملکرد یا تعویض قطعات شود. پیش از خرید سرور اچ پی این نکات را بررسی کنید.

۱. ابتدا کاربری سرور را مشخص کنید

مجازی سازی، دیتابیس، VDI و سرویس وب نیازهای متفاوتی دارند. تعداد ماشین های مجازی، کاربران همزمان و حجم داده را برآورد کنید تا کانفیگ سرور g11 دقیق و بدون هزینه اضافه تعیین شود.

۲. پردازنده را بر اساس بار کاری انتخاب کنید

هسته بیشتر همیشه بهتر نیست. دیتابیس از فرکانس بالاتر و مجازی سازی از هسته بیشتر سود میبرد. این مدل از پردازنده های Intel Xeon نسل چهارم با 8 تا 60 هسته پشتیبانی میکند.

۳. پردازنده دوم را از ابتدا در نظر بگیرید

بخشی از اسلات های رم و اسلات سوم PCIe فقط با پردازنده دوم فعال میشوند. اگر قصد گسترش دارید، این را از ابتدا با فروشنده مطرح کنید.

۴. رم DDR5 را متقارن انتخاب کنید

هر پردازنده 8 کانال حافظه دارد و بهترین عملکرد با نصب متقارن ماژول های HPE SmartMemory به دست میآید. ظرفیت کل تا 8 ترابایت است، اما بیشتر پروژه ها با بخش کوچکی از آن شروع میکنند.

۵. هارد و رید کنترلر را همزمان تعیین کنید

شاسی 8SFF از SAS، SATA و NVMe پشتیبانی میکند، اما کنترلر باید با نوع درایو سازگار باشد. برای بارهای سنگین، کنترلر دارای کش و SSD یا NVMe بهتر است. در خرید هارد سرور hp جداگانه، سازگاری با بک پلین را تایید کنید.

۶. پاور و خنک سازی را فراموش نکنید

پاور 800، 1000 یا 1600 وات را بر اساس مصرف پردازنده و کارت های اضافه انتخاب کنید. پردازنده های زیر 185 وات با کیت 5 فنی و پردازنده های 186 تا 270 وات با کیت 7 فنی کار میکنند.

۷. سازگاری سیستم عامل را بررسی کنید

نسخه سیستم عامل را با ماتریس سازگاری HPE تطبیق دهید. VMware ESXi 7 و 8، Windows Server 2019 و 2022 و Ubuntu 22.04 پشتیبانی میشوند.

۸. گارانتی و اصالت کالا را معیار قرار دهید

فروشنده ای را انتخاب کنید که موجودی واقعی دارد و پس از فروش پاسخگوست. پیش از پرداخت، شماره پارت و شرایط گارانتی را کتبی بگیرید و برای استعلام قیمت سرور اچ پی فقط به قیمت نهایی با کانفیگ مشخص اتکا کنید.

۹. آیا نسل های قبلی برای شما کافی است؟

اگر به PCIe 5.0 و DDR5 نیاز ندارید و بودجه محدود است، سرور HP DL360 G10 و سرور HP DL360 G9 اقتصادی تر هستند. برای پروژه های بلندمدت و بارهای سنگین، سرور hp g11 انتخاب منطقی تری است.

قیمت سرور HPE ProLiant DL360 Gen11 8SFF؛ چه عواملی قیمت نهایی را تعیین میکنند؟

قیمت سرور g11 عددی ثابت نیست و به کانفیگ انتخابی شما بستگی دارد: مدل و تعداد پردازنده، ظرفیت رم DDR5، نوع درایو (SAS، SATA یا NVMe)، رید کنترلر، پاور و کارت شبکه. برای دریافت قیمت دقیق سرور hp g11، کانفیگ مورد نظر یا نوع کاربری خود را به کارشناسان اِندمود اعلام کنید تا پیشنهاد مناسب و به روز ارائه شود.

خرید سرور HPE ProLiant DL360 Gen11 8SFF از اندمود

اگر دنبال خرید سرور hp g11 با کانفیگ دقیق مطابق نیاز خودتان هستید، DL360 Gen11 با شاسی 8SFF یکی از متعادل ترین گزینه ها در یک یونیت رک است. در اِندمود، این سرور را فقط به شکل یک مدل ثابت نمیفروشیم. پردازنده، رم DDR5، نوع هارد، رید کنترلر، پاور و کارت شبکه را بر اساس کاربری شما انتخاب میکنیم تا برای قطعاتی که لازم ندارید هزینه نکنید.

برای قیمت سرور g11 کافی است نوع پروژه (مجازی سازی، دیتابیس، وب یا VDI)، تعداد کاربران یا ماشین های مجازی و ظرفیت ذخیره سازی مورد نظر را بگویید. کارشناسان ما کانفیگ پیشنهادی و قیمت نهایی را اعلام میکنند. پس خرید سرور dl360 g11 با اطمینان از سازگاری قطعات انجام میشود و اگر از سرورهای قدیمی تر مثل G9 و G10 ارتقا میدهید، میتوانیم نسل مناسب را هم مقایسه کنیم.

چرا خرید از اِندمود؟

خرید سرور یک سرمایه گذاری بلندمدت است و اطمینان از فروشنده به اندازه مشخصات فنی اهمیت دارد. در اِندمود این تضمین ها را دریافت میکنید:

  • گارانتی معتبر شرکتی: پشتیبانی رسمی و بدون نگرانی پس از خرید
  • ضمانت 100 درصدی اصالت کالا: تحویل قطعات و سرور اورجینال
  • مشاوره فنی رایگان قبل از خرید: انتخاب کانفیگ دقیق مطابق نیاز شما
  • ارسال سریع و فاکتور رسمی: تحویل به موقع و امکان ثبت در اسناد سازمانی

برای استعلام قیمت سرور اچ پی و کانفیگ سرور g11 با اِندمود در تماس باشید.

خرید سرور اچ پی


سوالات متداول سرور DL360 Gen11 8SFF

1. قیمت سرور DL360 G11 به چه عواملی بستگی دارد؟ بیشترین اثر را مدل و تعداد پردازنده، ظرفیت رم DDR5 و نوع درایوها (SAS، SATA یا NVMe) دارند. رید کنترلر، پاور و کارت شبکه هم روی قیمت نهایی موثرند.

2. برای مجازی سازی کدام کانفیگ سرور g11 مناسب تر است؟ معمولا دو پردازنده با تعداد هسته بالا و رم زیاد، همراه با SSD یا NVMe و رید کنترلر دارای کش انتخاب خوبی است. مقدار دقیق را بر اساس تعداد ماشین های مجازی تعیین کنید.

3. آیا بعدا میتوان رم، پردازنده یا کارت توسعه به سرور اضافه کرد؟ بله، سرور تا دو پردازنده و 32 اسلات DDR5 را پشتیبانی میکند. اسلات سوم PCIe و بخشی از اسلات های رم فقط با نصب پردازنده دوم فعال میشوند.


مشخصات کلی
سایر مشخصات
برند

اچ پی ای (HPE)

نسل سرور

G11

کانفیگ های پیشنهادی

کانفیگ A, کانفیگ B, کانفیگ C, کانفیگ D, کانفیگ E, کانفیگ F

نوع شاسی

رکمونت، ارتفاع 1U

پردازنده

Intel Xeon Scalable نسل چهارم و پنجم

حافظه رم

HPE DDR5 SmartMemory

تعداد اسلات رم

32 اسلات در پیکربندی دو پردازنده ای

ذخیره سازی

8 جایگاه SFF؛ نوع درایو وابسته به Backplane

مدیریت و امنیت

HPE iLO 6 و قابلیت های امنیتی سخت افزاری

گارانتی

دارد

دیدگاه کاربران
نقد و بررسی‌ها0
  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

5
4
3
2
1
0.0

بر اساس 0 دیدگاه

نظر خود را در مورد این محصول بنویسید ... افزودن دیدگاه
پرسش و پاسخ
  • هنوز پرسشی ثبت نشده است.

شما هم درباره این کالا پرسش ثبت کنید ثبت پرسش جدید
نقد و بررسی
افزودن به سبد خرید
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول