حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

پچ کورد فیبرنوری نگزنس sc-sc سیمپلکس مالتی مود 

  • برند : نگزنس (Nexans)
  • نوع کانکتور : SC-SC
  • تعداد کور : Simplex
  • نوع فیبر: Multimode
  • رنگ کابل : نارنجی
  • رنگ کانکتور : کرم
  • متراژ : 1 متری

تماس بگیرید

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
آماده ارسال
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
ارسال سریع کالا
امکان عودت وجه
نقد و بررسی اجمالی

پچ کورد فیبرنوری نگزنس sc-sc سیمپلکس مالتی مود در برنامه های کاربردی مخابراتی و ارتباطات داده ای مورد استقبال گسترده قرار گرفته است. با کسب و کار ها و شرکت‌ های متعددی که از مزایای آن بهره می‌ برند، پچ کورد فیبر تا حد زیادی کافی‌ترین و رایج‌ترین نوع پهنای باند را نشان می‌ دهد. با تکثیر شبکه‌ های با قابلیت گیگابیت، ظرفیت مختلف و جستجوی سرعت، استقرار پچ‌ کورد فیبر بیشتر می‌ شود و اینجاست که پچ کورد فیبرنوری نگزنس sc-sc سیمپلکس مالتی مود به کار می آید.

کابل فیبر پچ که اغلب به آن کابل پچ کورد، جامپر فیبر یا لید فیبر پچ می گویند، طولی از کابل فیبری است که با اتصالات فیبر نوری (LC، SC، MTRJ، ST و غیره) در هر انتها خاتمه می یابد. کانکتور ها به سیم فیبر نوری اجازه می دهند تا به سرعت به یک سوئیچ نوری یا سایر دستگاه های مخابراتی/کامپیوتری وصل شود. جامپر فیبر یک پخش کننده کلیدی برای استفاده در فضای داخلی است، مانند اتاق سرور یا مراکز داده. پچ کورد فیبر با قابلیت اطمینان عالی، سازگاری عالی و امنیت بهبود یافته، بهترین انتخاب را برای کاربرد هایی که کابل‌ های مسی معمولی به آن‌ها دسترسی ندارند، در دسترس قرار می دهد.

درباره پچ کورد فیبرنوری نگزنس sc-sc سیمپلکس مالتی مود 

پچ کورد های فیبر نوری در بازار هم اکنون انواع مختلفی دارند. ما در این توضیح عمدتاً آنها را به انواع معمولی پچ کورد فیبر و انواع پچ کورد خاص تقسیم می کنیم.

بر اساس مشخصات و استاندارد های مختلف، پچ کورد های فیبر رایج را می توان از منظر حالت کابل فیبر، حالت انتقال، نوع پوشش، نوع اتصال و نوع پولیش دسته بندی کرد.

حالت کابل های فیبر پچ نشان می دهد که چگونه پرتو های نور در داخل فیبر حرکت می کنند. دو حالت کابل فیبر وجود دارد: حالت سینگل و مالتی.

سرب فیبر سینگل مود فقط به یک حالت نور اجازه می دهد تا در طول خود با قطر بسیار نازک 8-10 میکرون عبور کند، بنابراین می تواند سیگنال ها را با سرعت های بسیار بالاتر با تضعیف کمتر حمل کند.

هسته پچ کورد فیبر مالتی مودی مثل پچ کورد فیبرنوری نگزنس sc-sc سیمپلکس مالتی مود بزرگتر است، معمولاً 50 یا 62.5 میکرون است که امکان انتقال حالت های نور متعدد را فراهم می کند. این در پنج نوع با سرعت یا فواصل مختلف پشتیبانی می‌ شود: OM1 62.5 میکرون، OM2 50 میکرون، OM3 50 میکرون، OM4 50 میکرون و OM5 50 میکرون، که می‌ توانند با رنگ‌ های استاندارد متمایز شوند. از آنجایی که چندین مسیر نوری در کابل طی می شود، فاصله ای که پرش های فیبر مالتی مود می توانند به آن برسند معمولاً کوتاه است. برای انتقال از راه دور در داخل ساختمان یا محوطه دانشگاه، پچ کورد های فیبر مالتی مود بهترین نوع مناسب هستند.

با توجه به تعداد رشته های فیبر، پچ کورد فیبر سیمپلکس و دوبلکس وجود دارد. پچ کورد فیبر سیمپلکس شامل یک رشته فیبر با یک کانکتور سیمپلکس در هر انتهای آن است. می توان آن را با یک جفت ماژول گیرنده گیرنده BiDi که دارای یک پورت هستند، متصل کرد. در حالی که پچ کورد فیبر دوبلکس از دو رشته شیشه یا پلاستیک با یک کانکتور دوبلکس (یا به عنوان دو اتصال سیمپلکس در نظر گرفته می شود) تشکیل شده است. این اغلب با فرستنده گیرنده های معمولی یا فرستنده گیرنده های فیبر دوگانه BiDi مرتبط است.

مشخصات و ویژگی های پچ کورد فیبرنوری نگزنس

  • برند : نگزنس (Nexans)
  • نوع کانکتور : SC-SC
  • تعداد کور : Simplex
  • نوع فیبر: Multimode
  • رنگ کابل : نارنجی
  • رنگ کانکتور : کرم
  • متراژ : 1 متری

نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبرنوری نگزنس sc-sc سیمپلکس مالتی مود ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول