حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

پچ کورد فیبرنوری نگزنس sc-fc داپلکس مالتی مود Nexans

  • برند : نگزنس
  • متراژ : 1 متر
  • نوع کانکتور : SC-FC
  • تعداد کور : Duplex- داپلکس
  • نوع فیبر : Multimode- مالتی مود

۱۳۰,۰۰۰ تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
آماده ارسال
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
ارسال سریع کالا
امکان عودت وجه
نقد و بررسی اجمالی

در پاسخ به این سوال که چرا پچ کورد فیبرنوری نگزنس sc-fc داپلکس مالتی مود، از تکنولوژی مالتی مود استفاده کرده است، در درجه اول به بودجه و برنامه های کاربردی مربوط می شود. کابل حالت تک یا سینگل مود به فرستنده گیرنده های تک حالته نیاز دارد و این کابل ها بسیار گران تر از معادل های مالتی مود هستند. تفاوت در الکترونیک می تواند هزینه های سیستم تک حالته سینگل را بسیار بیشتر از چند حالته کند، حتی اگر هزینه هر فوت کابل تک حالته پایین باشد. این یکی از دلایل اصلی است که ما عموماً مالتی مود را قبل از فیبر سینگل مود در برنامه‌های با فاصله کمتر توصیه می‌ کنیم. با این حال، هنوز مواقعی وجود دارد که ممکن است حالت تکی برای اجرای کابل کوتاه توصیه شود. بستگی به نصب داره!

فیبر چند حالته یا مالتی مود در حال حاضر در پنج درجه مختلف ساخته می شود: OM1، OM2، OM3، OM4 و OM5. هر درجه از فیبر چند حالته دارای پهنای باند و محدودیت فاصله متفاوت است، به طوری که OM4 و OM5 بیشترین پهنای باند را در طولانی ترین فاصله و OM1 کمترین را ارائه می دهند. در حال حاضر، توصیه درجه عمومی ما برای نصب مناسب برای چند حالت OM3 است. پچ کورد فیبرنوری نگزنس sc-fc داپلکس مالتی مود هم از همین نوع است. OM3 گزینه های خوبی برای پهنای باند در مسافت ارائه می دهد و به طور کلی مقرون به صرفه تر از OM4 است.

توجه به این نکته بسیار مهم است که در حالی که OM2، OM3، OM4 و OM5 همگی دارای هسته 50 میکرومتر هستند، OM1 دارای هسته 62.5 میکرومتر است. در حالی که این فیبر های نوری همگی با روکشی تا 125 میکرومتر احاطه شده اند، OM1 نمی تواند به عنوان یک کابل پچ در سیستمی که شامل OM2/OM3/OM4/OM5 است استفاده شود و با کانکتور های دارای رتبه بندی OM2/OM3/OM4 و OM5 کار نخواهد کرد.

درباره پچ کورد فیبرنوری نگزنس sc-fc داپلکس مالتی مود 

همانطور که توجه به این نکته مهم است که نمی توانید OM1 و OM4 را با هم ترکیب کنید، همچنین توجه داشته باشید که حالت تک و چند حالته قابل تعویض نیستند. الکترونیک و کانکتور های سینگل مود فقط با فیبر تک حالته کار می کنند و مالتی مود نیز به همین ترتیب فقط با چند حالت کار می کند. این به دلیل تفاوت در قطر هسته بین انواع فیبر و همچنین طول موج نور مورد استفاده برای انتقال است.

فیبر های تک حالته و چند حالته هر دو راه حل عالی برای نصب بادوام و پهنای باند بالا ارائه می دهند. آگاهی از تفاوت ‌های بین دو نوع فیبر به شما این امکان را می‌ دهد تا مناسب‌ترین فیبر را برای نصب و نیاز های داده خود انتخاب کنید.

فیبر تک حالته یا سینگل، هسته کوچکتری نسبت به چند حالته دارد و برای نصب در مسافت طولانی مناسب است. سیستم های تک حالته معمولاً گران تر هستند.

فیبر مالتی مود هسته بزرگتری دارد و برای فیبر های کمتر از 400 متر (1300 فوت) توصیه می شود. درجه فیبر چند حالته بر قابلیت فاصله و پهنای باند آن تأثیر می گذارد. سیستم های چند حالته معمولاً ارزان تر هستند.

حالت تک فقط با حالت تک کار می کند و حالت چند حالته فقط با چند حالت کار می کند. این برای کابل، کانکتور ها و لوازم الکترونیکی صادق است.

توصیه ما برای کابل های زیر 300 متر (1000 فوت) عموماً چند حالته OM3 است.

مشخصات و ویژگی های پچ کورد فیبرنوری نگزنس

  • برند : نگزنس
  • متراژ : 1 متر و 2 متر و 3 متر و 5 متر و 10 متر
  • نوع کانکتور : SC-FC
  • تعداد کور : Duplex- داپلکس
  • نوع فیبر : Multimode- مالتی مود

مشخصات کلی
متراژ

10 متر, 1متر, 2 متر, 3متر, 5 متر

سایر مشخصات
متراژ

10 متر, 1متر, 2 متر, 3متر, 5 متر

نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبرنوری نگزنس sc-fc داپلکس مالتی مود Nexans”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول