حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-SR 10GBASE-SR SFP

  • وزن ۵۰ گرم
  • Manufacturer Part Number: SFP-۱۰G-SR
  • رابط فیبر
  • سرعت ۱۰Gbps
  • سازگاری با تمامی روترها و سوئیچ های دارای پورت SFP

۵۵۰,۰۰۰ تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
آماده ارسال
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
ارسال سریع کالا
امکان عودت وجه
نقد و بررسی اجمالی

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-SR 10GBASE-SR SFP  یک فرستنده گیرنده فیبر نوری 10G چند حالته است و در صورت استفاده از 4700 مگاهرتز KM MMF (OM3) تا 400 متر طول اتصال را پشتیبانی می کند.

کوچکترین فرم فاکتور 10G صنعت برای دستیابی به بیشترین تراکم در هر شاسی

دستگاه ورودی/خروجی هات پلاگ که به پورت اترنت SFP+ سوئیچ سیسکو وصل می شود

قابلیت نظارت اپیتکال دیجیتال برای قابلیت های تشخیصی قوی

قابلیت همکاری نوری با رابط های 10GBASE XENPAK، 10GBASE X2 و 10GBASE XFP در یک اتصال

ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو (ID) پلتفرم سیسکو را قادر می‌سازد تا تشخیص دهد که آیا ماژول توسط سیسکو تأیید و آزمایش شده است یا خیر.

تصویر زیر نشان می دهد که ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-SR 10GBASE-SR SFP را می توان در یک اسلات SFP سوئیچ پشتیبانی کرد.

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-SR 10GBASE-SR SFP

 

ماژول های SFP+ توسط تعداد زیادی از سوئیچ ها و روتر ها پشتیبانی می شوند:

پلت فرم پشتیبانی شده
Cisco ASR 1000 Series Router ASR 901
Cisco Catalyst 2960-S Series Switches ASR 9000v Series Router
Cisco Catalyst 2960-X Series Switches CRS Router
Cisco Catalyst 2960-XR Series Switches MDS 9000
Cisco Catalyst 3560 Series Switches ME 4500
Cisco Catalyst 3560-E Series Switches ME 4900NCS 6000 Series Router
Cisco Catalyst 3560-X Series Switches SCE 8000
Cisco Catalyst 3850 Series Switches Shared Port Adapter (SPA)
Cisco ASR 903 router Catalyst 2350 and 2360 Series Switches
Cisco ASR 9000 Series Router Catalyst 3100 Blade Switches
Cisco 7600 Series Router Nexus 2000 and 4000 Series Switches
Cisco Catalyst 4500 and 4500-X Series Switches Nexus 9000 and 9500 (modular) Series Switches
Cisco Catalyst 37503750-E3750-X Series Switches RF Gateway Series
Cisco Nexus 3000 Series Switches Unified Computing System (UCS) Switches

مشخصات کابل کشی

Cisco SFP+ طول موج (nm) نوع کابل اندازه هسته (Microns) پهنای باند (MHz/km) مسافت کابل
SFP-10G-SR 850 MMF 62.5

62.5

50.0

50.0

50.0

50.0

160 (FDDI)

200 (OM1)

400

500 (OM2)

2000 (OM3)

4700 (OM4)

26m

33m

66m

82m

300m

400m

SFP-10G-LR 1310 SMF G.652 10km

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-SR 10GBASE-SR SFP

SFP-10G-SR
طول موج (nm) 850
نوع کابل MMF
اندازه هسته (Microns) 62.5

62.5

50

50

50

پهنای باند (MHz*km) 160 (FDDI)
200 (OM1)
400
500 (OM2)
2000 (OM3)
مسافت کابل 26m
33m
66m
82m
300m
طول موج فرستنده گیرنده (nm) 840 to 860
برق مصرفی (W) 1
دمای عملیاتی 0 to 70°C (32 to 158°F)
قدرت انتقال (dBm) Maximum: -1.2

Minimum: -7.3

قدرت دریافت (dBm) Maximum: -1.0

Minimum: -9.9

 

مشخصات کلی
طول موج

850

نوع کابل

MMF

اندازه هسته

62.5

62.5

50

50

50

پهنای باند

160 (FDDI)
200 (OM1)
400
500 (OM2)
2000 (OM3)

قدرت انتقال

Maximum: -1.2

Minimum: -7.3

سایر مشخصات
طول موج

850

نوع کابل

MMF

اندازه هسته

62.5

62.5

50

50

50

پهنای باند

160 (FDDI)
200 (OM1)
400
500 (OM2)
2000 (OM3)

قدرت انتقال

Maximum: -1.2

Minimum: -7.3

نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-SR 10GBASE-SR SFP”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول