حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

پچ کورد فیبر نوری SC-SC داپلکس سینگل مود نگزنس Nexans

۱۰۰,۰۰۰ تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
آماده ارسال
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
ارسال سریع کالا
امکان عودت وجه
نقد و بررسی اجمالی

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود SC-SC نگزنس ،  ر زیرساخت های فیبر نوری برای برقراری اتصال میان تجهیزات استفاده می شود. پچ کوردها دارای کانکتورهای متنوعی از جمله LC، FC، SC، ST، MU ، MTRJ و E2000 و … هستند.

این پچ کورد  که توسط برند مطرح نگزنس تولید شده از نوع کانکتورهای SC است. از این کانکتورها به طور عمده در زیرساخت های فیبر نوری و مخابرات استفاده می شود. علت استفاده این پچ کوردها، عمر مفید 1000 چرخه اتصال، هزینه پایین، سهولت استفاده و دوام بالای این کانکتور است

دسته بندی پچ کوردها بر اساس نوع کابل و نوع کور (هسته) انجام می شود. بر اساس تعداد هسته، کابل پچ کورد در 2 نوع Simplex و Duplex موجود هستند.

کابل فیبر نوری سازگار با این پچ کورد از نوع Single Mode است. رنگ این پچ کورد نیز نشان دهنده نوع پچ کورد می باشد. سایز هسته این نوع کابل های برابر 9/125µm می باشد. پچ کورد فیبر نوری سینگل مود SC-SC نگزنس N123.4CCY1 1M دارای کیفیت ساخت بالا می باشد و قیمت آن مقرون به صرفه است.

 

1 متر و 2متر و 3متر و 5متر و 10 متر

مشخصات کلی
شرکت سازنده

نگزنس-NEXANS

نوع کانکتور فیبر

SC-SC, داپلکس

استاندارد کابل فیبر

OS2

نوع فیبر

سینگل مود

نوع تجهیزات فیبر نوری

پچ کورد فیبر نوری

طول کابل

10متر, 1متر, 2متر, 3متر, 5 متر

سایر مشخصات
شرکت سازنده

نگزنس-NEXANS

نوع کانکتور فیبر

SC-SC, داپلکس

استاندارد کابل فیبر

OS2

نوع فیبر

سینگل مود

نوع تجهیزات فیبر نوری

پچ کورد فیبر نوری

طول کابل

10متر, 1متر, 2متر, 3متر, 5 متر

نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبر نوری SC-SC داپلکس سینگل مود نگزنس Nexans”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول