سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

91003330021
گزارش نادرستی مشخصات

پچ کورد فیبرنوری ST-ST سینگل مود نگزنس

۷۸,۷۵۰ تومان | ۱۲۶,۰۰۰ تومان
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
آماده ارسال
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
ارسال سریع کالا
امکان عودت وجه
نقد و بررسی اجمالی
نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلی
وزن 200 g
شرکت سازنده

نگزنس-NEXANS

نوع کانکتور فیبر

ST-ST, داپلکس

استاندارد کابل فیبر

OS2

نوع فیبر

سینگل مود

نوع تجهیزات فیبر نوری

پچ کورد فیبر نوری

طول کابل

10متر, 1متر, 2متر, 3متر, 5 متر

نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبرنوری ST-ST سینگل مود نگزنس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    سوالی دارید؟ با ما گفتگو کنید!
    مکالمه را شروع کنید