حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

سوئیچ مدیریتی 24 پورت سیسکو Cisco switch WS-C2960S-24TS-L

  • برند Cisco
  • مدل Cisco switch WS-C2960S-24TS-L
  • 24 پورت 10/100/1000 مگابیت
  • 4 پورت SFP گیگابیت
  • سوییچ مدیریتی لایه 2 STACK

۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
آماده ارسال
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
ارسال سریع کالا
امکان عودت وجه
نقد و بررسی اجمالی

سوئیچ مدیریتی 24 پورت سیسکو Cisco switch WS-C2960S-24TS-L از سری محصولات 2960S است دارای Image IOS LAN Base بوده و در لایه Access مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول برای سازمان ها و شعب ادارات در اندازه کوچک طراحی شده و به لحاظ قیمت و صرفه اقتصادی جهت پیاده سازی انواع شبکه های سیمی با امکانات امنیتی بالا مناسب می باشد. سوئیچ مدیریتی 24 پورت سیسکو Cisco switch WS-C2960S-24TS-L یکی از تجهیزات شبکه ای است که از پیکربندی ثابت استفاده می کند. این محصول در لایه دو کلاس سازمانی کار می کند و برای دانشگاه ها، شعب و سازمان ها طراحی شده است. در این محصول می توانید از ویژگی های نوآورانه همچون FlexStack، PoE+ و Cisco Catalyst SmartOperations استفاده کنید و هزینه های کلی خود را کاهش دهید.

از ویژگی های مهم این محصول می توان  به موارد زیر اشاره کرد:

  • 24 پورت اترنت گیگابیتی
  • 4 اسلات 1G SFP
  • پشتیبانی از قابلیت FlexStack برای استفاده همزمان از 4 سوئیچ
  • دارای توان عملیاتی استکینگ 20 گیگابیت در ثانیه
  • PoE+ سازگار با استاندارد IEEE 802.3at و ارائه حداکثر 30 وات در هر پورت
  • پشتیبانی از حداکثر 740 وات PoE+
  • دارای رابط های USB برای مدیریت و انتقال فایل
  • پشتیبانی از نرم افزارها
  • یک پورت اترنت جهت مدیریت سوئیچLAN Base
  • دارای ابزارهای SmartOperations که استقرار را ساده می کند و هزینه مدیریت شبکه را کاهش می دهد

قابلیت FlexStack چیست؟

FlexStack نام تکنولوژی Stacking در سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L می باشد ، ماژول FlexStack دارای پارت نامبر (PID:2960S-STACK) بوده که برای دستگاه های سری 2960S کاربرد دارد، و ماژول FlexStack-Plus دارای پارت نامبر (PID: 2960X-STACK) است که برای محصولات سری 2960X کاربرد دارد.

این دو ماژول از نظر اندازه با یکدیگر متفاوت هستند. ماژول FlexStack در قسمت عقب سوئیچ Cisco Catalyst2960 متصل می‌ شود. به هر ماژول آن دو عدد کابل FlexStack متصل بوده که با استفاده از این کابل ها، اعضای فیزیکی stack یک حلقه را تشکل می دهند و مسیر دیتا Redundant را برای هر عضو Stack فراهم می کنند.

FlexStack و FlexStack-Plus دارای انواع کابل Stack مشترک هستند و شما به انواع کابل های Stack برای هر دوی آنها نیاز ندارید. هر ماژول Flexstack، دو پورت را پشتیبانی می کند. FlexStack و FlexStack-Plus هر دو اختیاری هستند، و با استفاده از متد Hop-by-Hop به انتقال Packet های اترنت در سراسر Stack مبادرت می‌ کنند. بسته های از یک عضو آن به دیگر عضوها از روی لینک Flex Stack عبور می کنند تا به مقصد خود برسند.

سوئیچ مدیریتی 24 پورت سیسکو Cisco switch WS-C2960S-24TS-L

سوئیچ سیسکو با قابلیت FlexStack

سوئیچ ها در این تکلنولوژی با استفاده از پروتکل Flexstack ارتباط برقرار می کنند. پروتکل آن بر روی هر سوئیچ اجرا می‌شود و اجازه می دهد اعضا به عنوان یک سوئیچ منطقی رفتار کنند و آن سوئیچ وظیفه مدیریت دیگر اعضاء را بر عهده دارد و مواردی چون: دسترسی اعضای Stack، نرم افزار Cisco IOS Image و وضعیت اتصالات هر عضو را بررسی می کند.

این عمل برای سوئیچ های سری 2960S و 2960X و 2960XR یکسان است. تمام سری 2960 از این پروتکل استفاده و می توانند با یکدگیر کار کنند.

هر عضو FlexStack می تواند به طور همزمان ترافیک اترنت را بر روی هر دو Line Stack ارسال و دریافت کند، به طور موثر 40 گیگابیت در ثانیه، پهنای باند Stack برای هر عضو 2960X بوده و 20 گیگابیت در ثانیه، پهنای باند Stack برای هر عضو 2960S است.

هنگامی که دو یا چند عضو 2960X در کنار یکدیگر قرار می گیرند، پهنای باند موثر آن 80 گیگابیت در ثانیه می باشد، زیرا هر عضو قادر به ارسال و دریافت 40 گیگابیت در ثانیه خواهد بود.

این موضوع برای محصولات 2960S هم به همین شکل بوده و پهنای باند موثر40 گیگابیت در ثانیه است، زیرا چندین عضو همزمان 20Gbps دریافت و ارسال می کنند.

سوئیچ مدیریتی 24 پورت سیسکو Cisco switch WS-C2960S-24TS-L

FlexStack در  سوئیچ های سیسکو سری 2960

تمام مدل‌های 2960 پروتکل FlexStack را اجرا می کنند و به آنها اجازه می دهد در یک Stack کنار یکدیگر قرار بگیرند.

به استثناء سری 2960XR که به همراه 2960X و 2960S در یک Stack قرار نمی گیرد، زیرا سری 2960XR دارای IOS Image IP Lite است و با ویژگی IOS Image LAN Base که در سری 2960X تنظیم شده است سازگار نیست.

هنگامی که اعضای 2960X و 2960S با یکدیگر در یک استک قرار داده می‌ شوند، تمام اعضا (حتی اعضای 2960X) به قابلیت های FlexStack رسیده است.

استفاده از سری های مختلف در مدل های 2960 حداکثر تعداد عضو را به 4 و پهنای باند 20Gbps برای هر عضو و پنهای باند 40 Gbps در هر دو Line Stack محدود می کند.

ماژول Stack FlexStack دارای قابلیت Hot-Swappable است یعنی می تواند ماژول را به هر سوئیچ 2960S که دارای IOS سیسکو LAN Base است اضافه کنید.

سوئیچ متصل به استک می‌ تواند به صورت خودکار به Stack cisco IOS ارتقاء یابد و به صورت شفاف و بدون مداخله اضافی به آن متصل شود.

Cisco FlexStack و نرم افزار IOS سیسکو یک Satck درست را فراهم می کند و تمام سوئیچ ها در آن به صورت یک واحد عمل می کنند، سطح اطلاعات یکسان، کانفیگ یکسان و یک آدرس IP برای مدیریت سوئیچ را ارئه می دهد.

نکته: توجه داشته باشید که قبل از جدا کردن ماژول FlexStack از فعالیت سوئیچ در Stack باید ویژگی Cross-Stack غیرفعال باشد.

نمای کلی از سوئیچ مدیریتی 24 پورت سیسکو Cisco switch WS-C2960S-24TS-L

سوئیچ مدیریتی سیسکو Cisco switch WS-C2960S-24TS-L عضوی از خانواده سوئیچ های سری 2960s کاتالیست است که برای شبکه های تجاری و شعب سازمان ها طراحی شده است. این دستگاه دارای 24 پورت RJ-45 با سرعت 10/100/1000 مگابیت در ثانیه است و مجموعه ویژگی های LAN Base را ارائه می دهد.

در تصویر زیر می توانید نمای جلوی این سوئیچ سیسکو را مشاهده کنید.

سوئیچ مدیریتی 24 پورت سیسکو Cisco switch WS-C2960S-24TS-L

دکمه Mode پورت کنسول RJ45
24 پورت اترنت10/100/1000 پورت کنسولUSB mini-Type B
اسلات های ماژول SFP پورت USB Type A
پورت مدیریت اترنت

در تصور زیر هم می توانید نمای پشت دستگاه را مشاهده کنید.

سوئیچ مدیریتی 24 پورت سیسکو Cisco switch WS-C2960S-24TS-L

1 ماژول استکینگ کانکتور RPS
دریچه های فن کانکتور برق AC

لوازم جانبی سازگار

مدل توضیحات
C2960S-STACK

 

ماژول استک  Catalyst 2960S FlexStack برای LAN Base
GLC-LH-SM

 

کانکتور GE SFP, LC  یا فرستنده گیرنده LX/LH

 

GLC-SX-MMD

 

ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-SX SFP، MMF، 850nm، DOM
CAB-CONSOLE-RJ45

 

کابل کنسول 6 فوتی با RJ45 و DM9F

مشخصات سوئیچ مدیریتی 24 پورت سیسکو Cisco switch WS-C2960S-24TS-L

WS-C2960S-24TS-L
اطلاعات کلی
سازنده Cisco
شناسه محصول WS-C2960S-24TS-L
توضیحات محصول Cisco CAT2960S Stack 24 Gige-4 x SFP LAN Base
نوع محصول Ethernet Switch
پورت ها / رابط
تعداد پورت ها 24
پورت اترنت گیگابیت Yes
پورت ها / رابط 24 x RJ-45 10/100/1000Base-T Network LAN
عملکرد
سرعت فوروارد 41.7 Mpps
توان عملیاتی سوئیچینگ 176 Gbps
ورودی / خروجی
تعداد اسلات های توسعه 5
اسلات های توسعه (4 Total) SFP (mini-GBIC) Uplink
(1 Total) Stacking Module
شبکه / ارتباطات
لایه پشتیبانی شده 2
پروتکل ها و مدیریت
قابلیت مدیریت دارد
ویژگی های مدیریتی DHCP

QoS

VLAN

SNMP v1, v2, v3

Syslog

CLI

RMON

CiscoWorks LAN Management Solution

حافظه
حافظه استانداد 128MB
تکنولوژی حافظه DRAM
حافظه فلش 64MB
نرم افزار
سیستم عامل Cisco IOS
Power Description
ولتاژ ورودی 110 V AC
220 V AC
محدوده ولتاژ ورودی 100 V AC to 240 V AC
منبع تغذیه Power Supply
افزونگی منبع تغذیه دارد
مشخصات فیزیکی
واحد رک سازگار 1U
فرم فاکتور رکمونت
قابل استک
ابعاد 1.75″ Height x 17.50″ Width x 11.80″ Depth
وزن 10 lb
مشخصات کلی
وزن 1000 گرم
شرکت سازنده

سیسکو-Cisco

نوع سوئیچ

لایه 2

تعداد پورت

24 پورت

نوع پورت ها

24 پورت گیگ, 4 پورت SFP گیگ

وضعیت قرار گیری

رکمونت

پورت POE

ندارد

پورت SFP

دارد

تعداد پورت SFP

4

سایر مشخصات
وزن 1000 گرم
شرکت سازنده

سیسکو-Cisco

نوع سوئیچ

لایه 2

تعداد پورت

24 پورت

نوع پورت ها

24 پورت گیگ, 4 پورت SFP گیگ

وضعیت قرار گیری

رکمونت

پورت POE

ندارد

پورت SFP

دارد

تعداد پورت SFP

4

وزن 1000 گرم
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ مدیریتی 24 پورت سیسکو Cisco switch WS-C2960S-24TS-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول